ETV+ muusikasaade “Rahvas laulab”

“Rahvas laulab” on Eesti põhiline venekeelne telešõu, kus kõlavad ainult venekeelsed tuntumad laulud ja lemmiklood.

Saate idee oli anda vaatajatele teada venekeelset muusikat esitavatest muusikakollektiividest. Tore on tõdeda, et Eestis on nii palju professionaalseid inimesi, kes teevad suurepärast muusikat oma emakeeles. Sel hooajal tuleb võitlus esikoha pärast veelgi tulisem, kui eelmistel aastatel. Möödunud hooaegade võitjad “Dochka Bossa” (2020) ja “Ekaterina Margalnikova Band” (2021) Kohtla-Järvelt on tuntuks saanud mitte ainult oma linnas, vaid kogu Eestis – nüüd esinevad kollektiivid aktiivselt kontsertidel ja firmaüritustel.

Sel hooajal võitleb esikoha eest Kohtla-Järve ansambel “Bliss”. Järgmises saates lauldakse koos Ahtme Kunstide Kooli lastekoori tüdrukutega: Zlata Vikulina, Albina Poljakova, Karolina Sergejeva, Veronika Baskakova, Jesenia Lebedeva, Hristina Kotelevskaja, Sofja Skljarova,  Jekaterina Pronina, Darja Mogilainen, Kira Semiskar, Arianna Mouradjan, Maria Romanova ja Angelica Igoševa. Koori juhib Olga Portnova, ettevalmistustel toetas Nadežda Petropavlova. Saksofonisoologa kaunistas pala meie kooli puhkpilliõpetaja Urmas Rätsep. Täname ka laste saatjaid sel reisil: Olga-Helena Šljahhinat, Larissa Kaznatšejevat ja Natalja Kotelevskajat.

Ülekanne esimesest poolfinaalist meie õpilastega on ETV+ eetris reedel, 18. veebruaril kell 20.25. Kõik hääletama…muidugi Kohtla-Järve muusikute poolt!

Lastekoor2