Noorte lauljate konkurss-festival „Võluhääl 2018“

Vabariiklik noorte lauljate konkurss “Võluhääl 2018” toimus sel aastal kolmandat korda ja ikka Saaremaal, Orissaares,  22. – 24. novembril.

Meie kooli esindasid konkursil akadeemilise lauluklassi õpilased Artjom Smirnov, Evelina Koidu, Anita Lupina ja Marek Ivaniško (õpetaja Rena Bõkova, kontsertmeister Pjotr Markov).

Konkursi orgkomitee koosseisus Triin Ella, Anne Kann, Kairit Levit valmistasid nagu alati kõik ette ja viisid läbi väga heal tasemel. Konkursil osalejatele ja õpetajatele korraldati huvitavaid töötubasid.

Sellel võistlusel on alati valitsenud väga soe ja sõbralik õhkkond ja sinna tahaks alati tagasi tulla. Aastate jooksul oleme sõlminud uusi tutvusi pedagoogide ja osalejate seas. Väga huvitav on vaadata, kuidas aasta-aastalt toimub areng ja osalejate loominguline kasvamine.

Kõik meie kooli õpilased esinesid hästi ja said hakkama oma programmiga.

Artjom Smirnov sai 18 osaleja hulgas esimeses vanuserühmas II koha. Anita Lupina sai eripreemia Žanetta aaria eest ooperist “Sokol” (M. Borodjanski).

Suur tänu meie õpilaste vanematele: Jelena Reinsalule, Raulile ja Jelena Lukjantšikule ja eriti täname rahalise toetuse eest Kohtla-Järve linnavalitsuse kultuuri -, haridus-ja sotsiaalkomisjoni.

 

DG1xtDH OuI