PÜHITSEMINE 2022

Meie kooli traditsiooniline esimeste klasside pühitsemine toimus 14. novembril kunstiosakonnas ja 16. novembril muusikaosakonnas.
Kunstiosakonna esmakursuslaste nimed loeti pidulikult ja anti üle kingitused. Pidu jätkus ühise loovtööga koos IV kursuse õpilastega. Loodud töid esitletakse näitusel.
Selle lühikese aja, 2,5 kuuga õppisid muusikaosakonna 1a klassi lapsed ära kolm toredat laulu, mida esitati õpetaja Olga Portnova juhendamisel ka publikule, kelle seas oli palju vanemaid ja vanavanemaid. Klaveril saatis neid Svetlana Nikitina. Koos õpetaja Elena Pokrovskajaga esineti erinevatel rütmipillidel. Lisaks esinesid solistid: Jana Liucheuskaya (õp. Aino Šljahhina), Amir Bodrjagin (õp. Larissa Kaznatšejeva), Fjodor Kljutšnik ja Matvei Petrov (õp. Aleksandr Lobanov), Anastasia Smirnova (õp. Anna Tarasovskaja) ning Vasilina Kaunova (õp. Rena Bõkova).
Sügise (õpilane Milana Matrosova) kutsel peole saabunud Muusikahaldjas (õpilane Sofia Kulikova) pani laste teadmised proovile paljude mõistatustega, mis aga rõõmsalt ja ruttu ära arvati. Peo lõpus õnnitles lapsi direktor Jana Unt, Sügis ja Muusikahaldjas jagasid lastele kingituseks mapi nootide jaoks, maiustuse ja helkuri, et koolitee oleks turvalisem.
Soovisime lastele edu õppimiseks ja tahtejõudu, et aastate pärast jõuda samasse seisu nagu need õpilased, kes neile peo viisid läbi ja kevadel meie kooli lõpetavad – Sofia Kulikova, Milana Matrosova, Artjom Smirnov, Vera Vasina ja Anastassia Belyaeva.
315908093 3420585024888255 5967957672490308069 N